Меню
Інтернет-магазин «ONWATER» м. Київ, просп. Глушкова, 13Б
Час роботи магазину:
  • ПН-ПТ 08:00-17:00
  • СБ-ВС вихідний
  • ✶ Замовлення 24/7 ✶
+38 (097) 334-44-24

Інтернет-магазин Onwater

Що важливіше за воду в житті людини, без якої не можна прожити і дня; системи водопостачання та водовідведення – незамінні складові інженерних комунікацій у будинку, які впливають на здоров'я людей та забезпечують комфорт життєдіяльності людини. Тому тільки якісно підібрані комплектуючі для таких систем від надійних виробників гарантують високу якість та безперебійну роботу обладнання, що є запорукою комфорту та надійного водопостачання та водовідведення.

На нашому сайті знайдете вичерпну інформацію про продукцію, що постачається та пропонується нашим магазином. Магазин є офіційним імпортером та дистриб'ютором товарів та комплектуючих для систем та насосних станцій для водопостачання, підвищення тиску та пожежогасіння, а також каналізації. 

Ми є офіційними імпортерами та дилерами та таких відомих виробників:

Якщо Вас цікавить насоси для води, автоматика для насосів, насоси для води, насосна станція підвищення тиску  чи насосна станція пожежогасіння, то в нашому магазині ви зможете отримати безкоштовну консультацію з підбору обладнання, оформити замовлення та доставку на вашу адресу. Окремо ми можемо запропонувати послуги з монтажу придбаного обладнання а також надати послуги з ремонту чи модернізації застарілого обладнання.

Що стосується складного обладнання, як то насосних станцій – важливе значення має те, наскільки якісне та правильне обладнання застосовується станціях. Магазин «ONWATER» – Ваш партнер з підбору та виробництва а також з доставки та монтажу надійних насосних станцій підвищення тиску та пожежогасіння. Ми маємо власне сертифіковане виробництво насосних станцій, тому ми пропонуємо швидкі терміни виробництва від 1-2 діб та відмінну якість за вигідними та низькими цінами.

Чому вибирають обладнання у магазині «ONWATER»

Людина найбільш комфортно почувається в власному будинку чи квартирі з централізованою системою водопостачання та каналізації. А там, де немає централізованого водопостачання та водовідведення, можна, використовуючи воду з колодязя, свердловини чи іншого джерела, забезпечити високий комфорт. Для облаштування таким систем у приватних будинках чи дачі знадобляться насоси для води та інше додаткове та супутнє обладнання, як то  автоматика для насосів, запірна арматура та гідроакумулятори. На допомогу в такому разі приходить Вам наш інтернет-магазин – у нас ви зможете придбати майже все обладнання для монтажу систем водопостачання та водовідведення.

Ми імпортуємо більшість наших товарів безпосередньо від виробників, що називається «з перших рук», і це впливає на ціноутворення без зайвих націнок та посередницьких відсотків. З цієї причини наша продукція є доступною як для кінцевого споживача так і для партнерів на всій території України. 

Наприклад, світовий лідер з виготовлення автоматики для насосів та насосних станцій - іспанська компанія COELBO відома в багатьох країнах як постачальник якісної та надійної автоматики за доступними цінами, представлена в нашому магазині автоматикою у 3х категоріях: реле тиску для насосів, контролери тиску для насосів та перетворювачі частоти для насосів.

А наш партнер - португальський виробник насосного обладнання – компанія OLIJU давно популярна на світовому ринку та добре знайома споживачам якісними європейськими насосами для індивідуальних систем водопостачання та водовідведення так і для промислового сегменту ринку насосного обладнання. Для тих, хто віддає перевагу італійській якості, підходять насоси для установки на насосних станціях підвищення тиску та пожежогасіння від відомого на ринку України виробника насосів – компанії LOWARA чи SIXTEAM. 

Щодо невід'ємного елемента в гідравлічних системах – гідроакумуляторів, то ми є імпортерами відомого італійського виробника групи компаній ZILIO та бренда AQUASYSTEM. Компанія займається виробництвом якісних та надійних гідроакумуляторів для зберігання та компенсації чистої води, які застосовуються в різних інженерних системах, таких як водопостачання та опалення.

Тобто в нашому магазині ми пропонуємо лише якісне та надійне обладнання європейських виробників за доступними цінами – жодних китайських товарів та підробок, якими наповнений ринок України, якість яка зазвичай нижче плінтуса, та на які зовсім відсутня будь-яка сервісна підтримка. Ці товари зазвичай одноразові, купив та втратив гроши.

Звичайний споживач легко може загубитися при виборі насосів для води та автоматики для насосів серед безлічі таких товарів на ринку водопостачання, водовідведення, та каналізації. На сторінках нашого магазину ви знайдете оптимальний асортимент, що підходить для вирішення ваших 90% завдань. Наприклад, окремо у магазині представлені побутові перетворювачі частоти, що визначають та підтримують постійний тиск у системі водопостачання, встановленні на побутових поверхневих чи свердловинних насосах. А для промислових насосних станцій підвищення тиску ми пропонуємо широку лінійку професійних перетворювачів частоти.

У нашому асортименті товарів представлені також супутні комплектуючі, за допомогою яких можна зібрати побутову насосну станцію підвищення тиску, підібрати запірну арматуру чи різні датчики тиску.

Магазин «ONWATER» є офіційним авторизованим сервісним центром на товари виробників COELBO, OLIJU та LOWARA. Ми готові запропонувати нашим клієнтам послуги з підбору, виробництва та монтажу насосних станцій. Ми також надаємо гарантію на обладнання та роботу. І навіть після закінчення гарантійного терміну, завдяки наявності запасних частин ми можемо відремонтувати ваше обладнання.

Наші товари

Розглянемо детально продукцію, представлену у нашому інтернет-магазині. Якість комплектуючих, функціональні та сертифіковані рішення та репутація наших виробників не викликають сумнівів щодо якості та надійності та допомагають вирішити будь-які завдання наших клієнтів за допомогою нашого обладнання.

Насосні станції

У магазині ми пропонуємо насосні станції підвищення тиску та насосні станції пожежогасіння, які мають великий попит у комерційного чи промислового споживача. Це зрозуміло. Адже до нас звертаються клієнти, в будинках яких існують проблеми з тиском, чи клієнт потребує більш технологічне рішення. наприклад, заміна автоматики зі звичайної релейною на перетворювачі частоти.

Такі станції встановлюють локально, в одному багатоквартирному будинку або вбудовують у готові комунікації комерційного, житлового чи промислового об'єкта. Це можуть бути житлові багатоповерхові будинки, підприємства різного профілю, готелі та ресторани та водоочисні споруди. Також подібні насосні станції застосовуються для сільськогосподарських потреб, а точніше для систем поливу та зрошення, тваринницьких ферм тощо.

Конструкція насосних станцій застосовують для вирішення таких завдань: підвищення тиску, подачі та циркуляція рідини. У першому випадку – це відцентровані та багатоступінчасті горизонтальні чи вертикальні насоси. Горизонтальні насоси мають більше переваг; вони легко встановлюються та обслуговуються, мають менші експлуатаційні витрати на їхнє обслуговування та майже завжди є в наявності на нашому складі.

Для гасіння пожеж використовують інший вид насосних станцій – насосні станції автоматичного пожежогасіння (насосні станції АПГ) із застосуванням одного або кількох насосів, частіше моноблочного чи консольного типу. Всі наші станції сертифіковані за ТУ стандартами України. Ми поставляємо насосні стації вже зібрані та які одразу є готові до монтажу та експлуатації.

Автоматика для насосів

Автоматика для насосів призначена для керування та захисту свердловинних та поверхневих насосів будь-якого виробника. Автоматика забезпечує автоматичну роботу насоса та виконує захисні функції, як то захист від сухого ходу, перевантаження, підвищеної чи зниженої напруги тощо. Тип автоматики може впливати на нормативний термін експлуатації насосів.

Розглянемо докладніше прилади, які встановлюють для автоматизації роботи насосів та їх захисту.

  • Реле тиску для насоса – вмикає та вимикає насос, а також захищає насос від сухого ходу та перевантаження. Обов'язково потребує наявність гідроакумулятора
  • Контролер тиску для насоса – прилад з вбудованим датчиком тиску та протоку. Підтримує необхідний рівень тиску, знижує витрати води, захищає насос від сухого ходу. Можна встановлювати без додаткового гідроакумулятора
  • Перетворювач частоти для насоса – економить електроенергію, контролюючи оберти  двигуна насоса, захищає насос та подовжує його ресурс

Щоб уникнути надалі поломок насосної станції або насосів потрібно правильно підібрати прилад для керування, що відповідає типу насоса та технічному заданню, для цього перед покупкою краще отримати професійну консультацію щодо підбору автоматики.

Насоси для води

Для перекачування води в трубопровідах, особливо з низьким вхідним тиском, потрібні поверхневі насоси для води, а також їх варіанти, які призначені для підйому води зі свердловин і колодязів – свердловинні насоси. Особливий попит мають насоси для води там, де немає централізованого водопроводу, як правило – це приватний сектор. Іноді насос встановлюють у будинку, де можна переключитися на воду зі свердловини, перемикаючи джерело водопостачання. Насоси використовують також у системах кондиціювання, опалення, каналізації та для дренажних робіт при відкачуванні води. Ми пропонуємо всі основні типи насосів для води для застосування в житлових будинках, котеджах та дачах, на промислових підприємствах чи підприємствах комунальної сфери.

Занурювані чи свердловинні насоси відрізняються від поверхневих тим, що здатні «діставати» воду зі свердловин та інших джерел на глибині більше 8 метрів. Вони використовуються зазвичай для дренажу та каналізації. Циркуляційні насоси використовуються в системах опалення; моноблочні – для водопостачання, опалення та охолодження, у пожежогасінні для перекачуванні рідини на промислових виробництвах; консольні насоси – для перекачування холодної та гарячої води. У нашому магазині представлені всі види відцентрових, циркуляційних та фекально-дренажних насосів.

Комплектуючі для насосної станції

Для збірки власноруч насосних станцій ми пропонуємо супутні комплектуючі. Наші менеджери розкажуть, як працює датчик при вимірі тиску води або повітря, прояснять, чим відрізняються всмоктуючий колектор від напірного, розтлумачать, де застосовується рама і чому її виготовляють тільки із штампованої сталі та встановлюють її на виброізоляторах.

Гідроакумулятори

Гідроакумулятор - накопичувальна ємність, яка призначена для захисту від гідроударів та надійної роботи системи водопостачання та опалення – важливий компонент систем водопостачання та підвищення тиску. Прилад стабілізує перепади тиску, коли вмикаються або вимикаються насоси і захищає систему від поломок та швидкого зношування. Прилад також підтримує оптимальний тиск, коли насос «відпочиває», захищаючи систему від невеликих протічок.

Маючи в системі гідроакумулятор, не варто турбуватися, що ви залишитеся без води, коли відключать електроенергію або буде відсутня вода в системі водопостачання. Але все одно, при виборі необхідного приладу потрібно враховувати обсяг компенсаційного бака, який залежить від витрати води. У нашому магазині ми пропонуємо широку лінійку  гідроакумуляторів італійського виробника AQUASYSTEM з об'ємами від 24 до 10 000 літрів.

Наші переваги

Магазин «ONWATER» - це компанія, в якій працюють професіонали своєї справи. Ми надаймо Вам безкоштовну консультацію, допоможемо підібрати правильне насосне обладнання, автоматику та комплектуючі. За вашим завдання ми складемо насосну станцію підвищення тиску чи пожежогасіння, доставимо, змонтуємо та запустимо її на об'єкті. На всі монтажні роботи та обладнання замовник отримує гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми працюємо у всіх містах України та обласних центрах. Ми доставляємо товар до будь-якого населеного пункту України, за допомогою всіх основних поштових операторів країни.