Меню
Інтернет-магазин «ONWATER» м. Київ, просп. Глушкова, 13Б
Час роботи магазину:
 • ПН-ПТ 08:00-17:00
 • СБ-ВС вихідний
 • ✶ Замовлення 24/7 ✶
+38 (097) 334-44-24

Автоматика для насосів

Датчик тиску 10 бар
Перетворювач частоти для насоса COELBO SPEEDBOARD 1010MT
0
Датчик тиску 10 бар
Перетворювач частоти для насоса COELBO SPEEDBOARD 1309TT
0
Датчик тиску 10 бар
Перетворювач частоти для насоса Coelbo Speedbox 1010MT
0
Датчик тиску 10 бар
Перетворювач частоти для насоса COELBO SPEEDBOX 1309TT
0
Датчик тиску 10 бар
Перетворювач частоти для насоса COELBO SPEEDBOX 1314TT
0
Датчик тиску 10 бар
Перетворювач частоти для насоса COELBO SPEEDBOX 1325TT
0
Датчик тиску 10 бар
Під замовлення
Перетворювач частоти для насоса COELBO SPEEDBOX 1332TT
1
Датчик тиску 10 бар
Перетворювач частоти для насоса COELBO SPEEDBOX DUO
0
Датчик тиску 10 бар
Перетворювач частоти для насоса COELBO SPEEDBOX DUO SET
0
Реле тиску DANFOSS KP 36
0
3 240.00 грн.
Автоматика для насосів

Автоматика для насосів  це головний елемент індивідуальної системи водопостачання. Використання насосів у системах автономного водопостачання у приватних житлових будинках та на дачних ділянках єдина альтернатива, якщо у вас немає централізованого водопостачання. Саме тому правильний вибір насоса та до нього автоматики для насосів багато в чому визначає стабільну та якісну роботу системи водопостачання.

Для автоматичного керування роботою насосного обладнання та його захисту від несприятливих факторів встановлюють автоматику для насосів. При цьому вибір необхідної автоматики є не менш важливим, ніж вибір власне насоса, тому що саме від вибору правильної та якісної автоматики залежить ресурс та термін служби будь-якого насоса, чи то поверхневий чи свердловинний насос.

 Основні функції автоматики для насосів:

 • автоматизація роботи (увімкнення та вимкнення насоса)
 • запобігання поломкам (контроль рівня тиску в системі захист від «сухого» ходу)
 • захист від гідроударів та перевантаження
 • контроль рівня води у резервуарах

Залежно від призначення та функціоналу випускають кілька видів автоматики для насосів:

 • механічні реле (реле із пружиною)
 • електронні реле – сучасна технологія та сучасна альтернатива електромеханічному реле
 • електронні контролери тиску
 • перетворювачі частоти (інвертори)

За принципом роботи вся автоматика поділяється на 2 групи:

 • за тиском
 • за протоком

Механічне реле тиску – найпростіший спосіб зібрати систему водопостачання, де потрібна автоматизація роботи насосної станції. Але цей тип пристрою має і ряд недоліків - неможливо точно відрегулювати тиск включення або вимикання насоса, заклинювання пружини і підгоряння електричних контактів, до того ж такий тип монтажу системи вимагає обов'язково наявність гідроакумулятора для коректної роботи самого реле і всієї системи в цілому.

Електронні реле тиску – це технології 21 століття, що прийшли на заміну традиційному механічному реле. За принципом роботи це теж механічне реле тиску, але завдяки наявності електронного управління мають розширений функціонал і вбудовані функції захисту насоса. Такий тип реле дозволяє встановлювати з високою точністю тиску увімкнення та вимикання. Мають інтегрований цифровий манометр. А також захищають насос від сухого ходу та перевантаження, якщо в системі зі звичайним механічним реле тиску необхідно придбати додаткові пристрої захисту насоси (щити захисту).

Електронні контролери тиску - значно краща альтернатива механічному реле, оскільки вони не тільки підтримують необхідний рівень тиску води в системі, але й знижують витрату, тому вони вважаються економнішими пристроями. І на відміну від механічного реле, такий тип автоматики вже захищає насос від сухого ходу (якщо у вас зникла вода на подачі в насос), а також автоматично запускають насос, у разі відновлення подачі води в систему. Такі контролери вже комплектуються вбудованим манометром. І що найголовніше, вони мають автоматичні налаштування включення насоса за заданим рівнем тиску. Найчастіше це 1.5 чи 2.2. бар.

Перетворювачі частоти для насосів – це найсучасніше рішення щодо автоматизації роботи насоса та його комплексного захисту. До того ж такий тип автоматики значно заощаджує електроенергію – до 70% у порівнянні з традиційними електронними контролерами, не порівнюючи вже із звичайними реле тиску. Даний тип автоматики пропонує найвищий рівень комфорту в системах водопостачання, оскільки незалежно від кількості точок водозабору, даний тип автоматики підтримує весь час заданий тиск завдяки режиму модуляції (регулювання оборотів двигуна в залежності від необхідної витрати води) роботи двигуна насоса.

Перед тим, як купити автоматику для насосів, варто уточнити всі особливості обраної моделі насоса, щоб правильно підібрати автоматику і потім замість комфортної роботи не мати додаткових проблем і неприємностей. Згідно зі статистичними даними, основною причиною поломок насосного обладнання є постійні перепади напруги, робота насоса на «сухому» ходу і, як наслідок, перевантаження та вихід двигуна з ладу, стрибки тиску та напору води. Усі ці проблеми допомагає вирішити автоматика для насосів.

Саме тому якісна автоматика для насосів є гарантією довговічної та надійної роботи насосного обладнання.

Якщо у вас виникнуть питання щодо підбору чи сумісності насосів та автоматики, фахівці магазину ONWATER допоможуть вам розібратися в цьому питанні та вибрати саме той тип автоматики, який потрібен саме для вас та для вашої топології системи водопостачання.

У магазині ми пропонуємо за вигідними цінами:

 • перетворювачі частоти для насосів (інвертори або частотники)
 • контролери тиску насосів
 • реле тиску насосів