Меню
Інтернет-магазин «ONWATER»
м. Київ, просп. Глушкова, 13Б
Час роботи магазину:
 • ПН-ПТ 08:00-17:00
 • СБ-ВС вихідний
 • ✶ Замовлення 24/7 ✶
+38 (097) 334-44-24

Насосна станція підвищення тиску

 • Наявність: В наявності
 • Модель: WD
 • Переглядів: 6158
Відгуки: (9)
Виробник: OLIJU
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Буклет
 • Відгуки (9)
 • Рекомендовані товари

Ми пропонуємо широку лінійку насосних станцій підвищення тиску власного виробництва в будь-якій необхідній конфігурації та комплектації.

Вибір комплектації насосної станції (установки) підвищення тиску залежить від кількості насосів, типу насоса (вертикальний чи горизонтальний) та варіанта автоматики для керування насосною станцією. У свою чергу, вибір типу автоматики для насосної станції обумовлений проектною документацією та ступенем енергоефективності насосної станції. Ми рекомендуємо, незалежно від вимог технічної документації, віддати перевагу частотному типу автоматики. На даний момент це найпрогресивніша технологія управління роботою насосної станцією, яка забезпечує високу енергоефективність станції, так як тільки вона дозволяє модулювати обороти (потужність) насоса під конкретну витрату води. Така технологія дозволяє заощаджувати до 70% електрики порівняно з традиційною автоматикою релейного типу.

Необхідність застосування насосної станції обумовлена потребою забезпечити необхідний постійний тиск у системі водопостачання, коли вхідний тиск з міської мережі недостатньо для нормального водопостачання або відсутня взагалі (у разі водопостачання з альтернативних джерел води, як водоймища, свердловини тощо). У таких випадках необхідно обов'язкове встановлення насосної станції (установки) підвищення тиску.

Насосна станція (установка) водопостачання це досить складне інженерне рішення, яке складається з:

Наші станції це компактне, якісне та надійне рішення для забезпечення водою та постійним тиску об'єктів різного профілю, як:

  • Цивільне будівництво
  • Готелі та торгові комплекси
  • Заклади громадського харчування
  • Підприємства сільгосп- та тваринницької сфери

Типи автоматики, які ми використовуємо на наших насосних станціях:

  • релейна автоматика - включає та вимикає насоси в межах встановленого значення ВМИК - ВИМК тиску
  • перетворювачі частоти - нова технологія, яка дозволяє модулювати потужність насоса, залежно від необхідної витрати у певний момент часу

Принцип роботи насосної станції (установки) водопостачання на реле тиску

При запиті на воду та падінні тиску в системі до встановленого необхідного тиску включення відбувається включення першого насоса. Якщо запит на воду вищий за продуктивність одного насоса, і тиск у системі продовжує знижуватися, відбувається включення допоміжного (пікового) насоса. Якщо станція має більше трьох насосів, і запит на воду перевищує сумарну продуктивність включених насосів, далі будуть включатися всі резервні насоси, доки включені насоси не забезпечать необхідну витрату води. Як тільки запит на воду припиниться, чи знижуватиметься в процесі роботи насосної станції, насоси будуть відключатися по черзі до повної зупинки насосної станції.

Принцип роботи насосної станції (установки) водопостачання на перетворювачах частоти

На відміну від традиційних реле, де необхідно задати тиск ВКЛ та ВИМК насосної станції, на перетворювачах частоти необхідно тільки встановити одне значення - необхідний тиск води в системі. Цей тиск підтримуватиметься перетворювачем частоти в автоматичному режимі. Резервні насоси також вмикаються чи вимикаються перетворювачем частоти в залежності від запиту на воду. Така автоматика має також функцію поперемінного включення насосів станції для їхнього рівномірного зносу в процесі експлуатації станції. Зчитування показника тиску в такому типі автоматики відбувається за допомогою датчика тиску, який перетворює перепад тиску електричний сигнал, що подається на перетворювач частоти, який, у свою чергу, включає або вимикає насоси на насосній станції.

Комплектація наших насосних станцій:


Переваги наших насосних станцій підвищення тиску:

  • оригінальні фабричні матеріали та комплектуючі
  • легкість монтажу та встановлення насосної станції
  • легке налаштування перетворювачів частоти COELBO; однією кнопкою з мінімальною кількістю параметрів - налаштування не потребує виїзду спеціаліста
  • підключення до колекторів здійснюється через різьбові або фланцеві підключення
  • преміум якість та вигляд станції

Якщо вам потрібно підібрати насосну станцію підвищення тиску (установку підвищення тиску), ми готові вам надати кваліфіковану консультацію та професійний підбір, погодити з вами кошторис та якість комплектуючих, що застосовуються, а також у найкоротші терміни зібрати вашу насосну станцію підвищення тиску, завдяки постійному наявності насосів та автоматики на складі. Додатково ми узгодимо з Вами доставку та виконання пуско-налагоджувальні роботи.

Теги: насосна станція підвищення тиску, установка підвищення тиску

Характеристики
Насосні станції
Формати станції (рабочий х резервний) 1 + 1 чи 2 + 1
Автоматика Релейна чи частотна
Потужність (кВт) від 0.9 до 5.0
Розхід маx. (м3/год) від 36 до 90
Напір max (метрів) від 40 до 120
Підключення (ДУ) 65/50
Буклет

Буклет

Купити в один клік
71 400.00 грн.
в т.ч. ПДВ 20% - 11 900.00 грн.
Знайшли даний товар дешевше?
 •   Збирання 2-3 дні
 •   Довіз
 •   Оплата з ПДВ
 •   Гарантія 2 роки
Відгуків9
5/ 5
середній рейтинг товара
9
0
0
0
0
Константин Яровой
Константин Яровой
29.11.2022
Моя оцінка:
Купили данную станцию на 2-х насосах с преобразователем частоты. Все жильцы нашего ОСББ очень довольны стабильному давлению водыв доме. Большой плюс также приятная цена.
Алексей
Алексей
22.11.2022
Моя оцінка:
Купили насосну станцію підвищення тиску, якість збірки дуже хороша, автоматика працює чітко. Однозначно рекомендую.
Алексей Зубрицкий
Алексей Зубрицкий
14.09.2022
Моя оцінка:
Давно сотрудничаю с данной компанией и хочу отметить высокий профессионализм. Вчера заказал насосную станцию повышения давления, сегодня все привезли и установили. Очень доволен!
Сергій Антоненко
Сергій Антоненко
31.08.2022
Моя оцінка:
Хочу відзначити компанію як надійного постачальника якісного обладнання. Не вперше звертаюсь і завжди дуже задоволений якістю обладнання та комплектуючих. Вчора придбав насосну станцію підвищення тиску, сьогодні підключили, все працює чудово!
Марк
Марк
15.08.2022
Моя оцінка:
Качественная сборка и комплектующие насосной станции, все сделано по лучшим стандартам качества. Очень доволен своей покупкой. Уверен, что прослужит долгие годы.
Рекомендовані статті
Наші сертифікати
Наші сертифікати
Усі насосні станції, які ми виробляємо сертифіковані згідно з ТУ нормами законодавства України. Ми є безпосередніми виробника..
19.02.2023