Меню
Інтернет-магазин «ONWATER»
м. Київ, просп. Глушкова, 13Б
Час роботи магазину:
  • ПН-ПТ 08:00-17:00
  • СБ-ВС вихідний
  • ✶ Замовлення 24/7 ✶
+38 (097) 334-44-24

Фильтры AQUA

картридж FA 10" - 5 мк нитка ПП
0
92.40 грн.
колба фільтра AQUA FP3 10" - 1 1/2"
0
1 176.00 грн.
колба фільтра AQUA FP3 10" - 1 1/4"
0
798.00 грн.
колба фільтра AQUA FP3 10" - 1"
0
504.00 грн.
колба фільтра AQUA FP3 10" - 1/2"
0
546.00 грн.
Фильтры AQUA

Виробник систем та рішень для фільтрації та очищення води в Італії AQUA Filtri є основним гравцем у світі первинної фільтрації та очищення води в Італії. Компанія присутня на міжнародному рівні з комерційною мережею, що складається з агентств, які працюють у секторі сантехніки та опалення, і посадових осіб, які керують відносинами з галуззю - постачання компонентів. Atlas Filtri розробляє та виробляє широкий спектр рішень, які постійно оновлюються відповідно до вимог ринку, що постійно розвивається.

AQUA Filtri – це сучасна, динамічна та гнучка виробнича компанія: вона проектує, розробляє та виробляє компоненти та системи для очищення води, застосовне як у побутовому, так і в промисловому секторах. Ми існуємо з 1980 року і перебуваючи в секторі фільтрація води AQUA Filtri створила собі ім'я у світі завдяки постійній відданості та увазі до деталей та інновацій продуктів і матеріалів...а також постійний ентузіазм, який ідентифікує компанію!

Як італійська компанія, компанія націлена на розробку та дизайн наших продуктів у справжньому італійському стилі, кожен з яких є запатентовано на міжнародному рівні. Кожен із продуктів має унікальний стиль, що забезпечує простоту використання, надійність і універсальність. Уся продукція на 100% виробляється в Італії і, таким чином, відображає репутацію, яку Виготовили в Італії має весь світ. Насправді, концепція Made in Italy є центральною цінністю способу існування компанії.

Компанія уважно стежити за всіма етапами, які ведуть до створення продуктів. Починаючи з інноваційної ідеї, технічні спеціалісти проектують продукт і прототипують його. Створення прес-форми призводить до повністю автоматизованого процесу виробництва з постійним контролем якості, щоб забезпечити продукцію найвищого стандарту з найменшим рівнем відходів.