Меню
Інтернет-магазин «ONWATER»
м. Київ, просп. Глушкова, 13Б
Час роботи магазину:
  • ПН-ПТ 08:00-17:00
  • СБ-ВС вихідний
  • ✶ Замовлення 24/7 ✶
+38 (097) 334-44-24

Насоси PEDROLLO

Топ продажів
Насос вихровий PEDROLLO PKM 60
0
2 688.00 грн.
Самовсасывающий насос PEDROLLO JSWm 2CX
0
6 846.00 грн.
Самовсмоктуючий насос PEDROLLO JSWm 2CX
0
5 796.00 грн.
Свердловинний насос PEDROLLO 4SRm 2/12 F-PD
0
14 112.00 грн.
Свердловинний насос PEDROLLO 4SRm 2/17 F-PD
0
16 296.00 грн.
Свердловинний насос PEDROLLO 4SRm 2/23 F-PD
0
19 110.00 грн.
pedrollo-4srm-412-f-pd
0
14 868.00 грн.
Свердловинний насос PEDROLLO 4SRm 4/15 F-PD
0
17 136.00 грн.
Свердловинний насос PEDROLLO 4SRm 4/22 F-PD
0
20 958.00 грн.
Насоси PEDROLLO

Компанія Pedrollo є великим, постійно зростаючим підприємством та експлуатує потужності, що відповідають обсягу виробництва, що вже досяг 2 мільйонів насосів на рік. Тому виробництво займає велику площу, яка постійно збільшується; Нині вона становить понад 100 тисяч кв. метрів. Таким чином, компанія Pedrollo є цілим промисловим районом, що об'єднує кілька підрозділів, кожен з яких має свою структуру і місце в системі виробництва.

У всьому виробничому циклі компанії Pedrollo дотримуються найвищих стандартів якості, які відрізняють кращі італійські підприємства. Такий результат став можливим не лише завдяки технологіям та обладнанню, але насамперед завдяки винятковому професіоналізму та компетентності на кожному рівні технологічного та адміністративного ланцюжка. Усе це доповнюється незмінним підвищенням кваліфікації персоналу.

У виробничому районі компанії Pedrollo знаходиться Школа управління Pedrollo. У цьому постійно діючому навчальному центрі співробітники компанії проходять підвищення кваліфікації, причому обсяг курсів постійно розширюється.

У компанії, окрім багатопрофільного навчання, передбачені можливості підготовки зі спеціалізацією у певних галузях: техніці, економіці, управлінській діяльності або вивченні мов, залежно від обов'язків, які виконує конкретний співробітник. Такі спеціальні курси проводяться із залученням викладачів як з університетів, так і з числа фахівців підприємства.

У компанії Pedrollo забезпечення професійного зростання вважається моральним зобов'язанням по відношенню до всіх працівників і, зокрема, робітників. Компанія вважає себе відповідальною за перекваліфікацію та підвищення кваліфікації робітників: таким чином, робітники проходять навчання, що дозволяє їм перейти від ручної роботи на виробництві до виконання складнішої роботи з контролю якості.

Технології

Дослідження та розробки, що проводяться в компанії Pedrollo, відносяться не тільки до кінцевих продуктів, але й до обладнання та процесів, що впроваджуються на етапі виробництва. До компетенції персоналу щодо виконання як інженерних, і технологічних операцій пред'являються надзвичайно високі вимоги, оскільки найчастіше потрібно безпосереднє виготовлення устаткування, необхідного виробництва. Крім того, характер численних унікальних заявок на патент потребує максимального рівня їхнього захисту, що забезпечується реалізацією процесів, установок та обладнання всередині самої компанії.

Така " концентрація виробництва " своєю чергою позитивно впливає загальний рівень якості, який забезпечує компанія, т.к. таким чином досягається більш високий рівень контролю та гарантій якості не тільки кінцевого продукту, а й усього виробничого ланцюжка.

Бізнес модель

Компанія Pedrollo з великою увагою ставиться до збереження свого особливого іміджу італійського підприємства, що діє у міжнародних масштабах: тому, ведучи операції на всіх п'яти континентах, компанія залишила центр ідей, навчання та виробництва в італійському місті Сан-Боніфачіо-ді-Верона. Одночасно з урахуванням реалій глобалізації компанія займається і підтримкою розвитку власної країни та веде в Італії збут усієї своєї продукції; комерційні відділення компанії у своїй розкидані у світі.

Наслідуючи свою підприємницьку етику, компанія Pedrollo завжди розглядала воду - справжнє "джерело життя", - як особливий вид ресурсів виняткової цінності. Його не можна ставити в один ряд з жодним іншим об'єктом бізнесу, і тому компанія завжди віддає пріоритет вирішенню завдань максимального поширення доступу до води з метою покращення здоров'я та добробуту все більшої кількості людей.

Постійні численні замовлення, які отримують компанія, дозволяють реалізовувати таку економію, зумовлену зростанням масштабу виробництва, яка забезпечує прибутковість кінцевого продукту для підприємства і його доступність для клієнта.

Таким чином, завдяки своїй підприємницькій політиці, високій якості продукції та значним капіталовкладенням у дослідження та розробки компанія Pedrollo може випускати на ринок електронасоси виключно високої надійності та якості за помірною ціною. Рівень цих цін є доступним навіть на ринках найбідніших регіонів.