Меню
Інтернет-магазин «ONWATER»
м. Київ, просп. Глушкова, 13Б
Час роботи магазину:
  • ПН-ПТ 08:00-17:00
  • СБ-ВС вихідний
  • ✶ Замовлення 24/7 ✶
+38 (097) 334-44-24

Комплектуючи

Топ продажів
Датчик тиску COELBO SWITCHMATIC
0
630.00 грн.
Датчик тиску DANFOSS MBS 3000
0
4 515.00 грн.
Зворотний клапан ITAP EUROPA 1 1/2"
0
1 049.16 грн.
Зворотний клапан ITAP EUROPA 1 1/4"
0
30 912.00 грн.
Зворотний клапан ITAP EUROPA 1"
0
493.50 грн.
Зворотний клапан ITAP EUROPA 1/2"
0
268.80 грн.
Зворотний клапан ITAP EUROPA 2"
0
1 600.20 грн.
Комплектуючи

У нашому магазині, на додаток до насосного обладнання та автоматики, ви можете замовити необхідні елементи для збирання насосних станцій самотужки, або для комплектації системи водопостачання або водовідведення.

Що ми пропонуємо в цій категорії:

  • запірна арматура
  • колектора та рами до насосних станцій
  • датчики тиску тощо

Запірна арматура

Запірна арматура - це невід'ємний елемент будь-якої гідравлічної системи, чи це система у приватному домоволодінні чи на комерційному чи промисловому об'єкті. Без неї неможливо буде обмежити, перекрити або перенаправити потік робочої рідини.

У нашому магазині ми пропонуємо запірну арматуру відомого та якісного виробника - французького виробника TECOFI та відомого італійського виробника ITAP.

Затвори дискові міжфланцеві - різновид запірної арматури, що встановлюється на трубопроводи з метою перекриття подачі робочого середовища на конкретній участі трубопроводу. Використання затворів широко поширене в системах водопостачання, каналізації та комунального опалення та вентиляції. У напірних трубопроводах, де робоче середовище циркулює під великим тиском, така арматура через нездатність забезпечити повну герметичність відсікання не застосовується. Також такий вид запірної арматури не рекомендується для встановлення в системах каналізації.

Характерною особливістю дискових затворів є те, що із запірний елемент має форму диска (цілісного або з двох половинок), який розташований перпендикулярно по відношенню до руху робочого середовища. При відсіканні потоку диск провертається навколо своєї осі на 90 градусів і перекриває протоку робочої рідини.

Також фланцевий затвор може називатися заслінкою або герметичним клапаном. Залежно від способу обертання запірного елемента затвори класифікуються на два види:

  • осьові (затвор обертається навколо своєї центральної осі);
  • ексцентрикові (обертання відбувається навколо осі ексцентрика).

Обидва різновиди арматури мають ідентичну сферу застосування. Ними, як правило, комплектуються трубопроводи великих діаметрів з мінімальним робочим тиском середовища, що транспортується, правила експлуатації яких не висувають строгих вимог до герметичності арматури.

Конструктивне виконання затворів:

tecofi-vpg4448

Принцип роботи такого типу запірної арматури вкрай простий - привід передає момент обертання на запірний диск, змінює положення на 90 градусів навколо своєї осі і перекриває пропускний отвір. Герметичність корпусу по відношенню до навколишнього середовища досягається за рахунок використання манжет ущільнювачів і прокладок з фторопласту або синтетичного каучуку. Зазначимо, що поворотний затвор може використовуватися тільки як замикаюча арматура, тобто його запірний диск повинен розміщуватися в крайніх положеннях - "відкрито" або "закрито".

Переваги і недоліки

Широке поширення даного виду арматури у різноманітних сферах промисловості обумовлюється наявністю у неї безлічі експлуатаційних переваг, основними з яких є:

  • мінімальні габаритні розміри та вага;
  • гранична простота конструкції та порівняно невелика кількість складових деталей;
  • ремонтопридатність арматури, можливість заміни ущільнювальних поверхонь;
  • стійкість запірного механізму до механічного впливу абразивних речовин;
  • простота монтажу за рахунок фланцевого з'єднання (також виділяють міжфланцеві затвори, які не мають власних приєднувальних пластин, а затискаються між двома суміжними фланцями трубопроводу).

До недоліків конструкції відноситься нездатність арматури у стандартному виконанні забезпечити повну герметичність відсікання робочого середовища. Класифікацію за класом герметичності «А» (повна відсутність протікання) проходять лише затвори з м'яким сідельним ущільненням. Арматура, ущільнювальні поверхні якої виконані в конфігурації "метал по металу", відноситься до класу "В".

Зворотний клапан фланцевий - також важливий елемент будь-якої гідравлічної системи водопостачання. Трубопроводи, призначені для експлуатації в системах водопостачання або обв'язування насосних станцій підвищення тиску, необхідно захищати від перепадів тиску і запобігати утворенню в них зворотних потоків і так званих гідравлічних ударів, які виникають у момент зупинки насосного обладнання. Якщо цього не зробити, у системі може статися проблема, яку потім не так просто вирішити. Найпростішим і найефективнішим інструментом для таких завдань по праву вважається зворотний фланцевий клапан.

Як казали вище, основне завдання зворотного клапана запобігти таким явищам у трубопроводі:

  • зворотна протока
  • гідроудар

Насос своєю роботою провокує рух за рахунок нагнітання тиску в трубах. Якщо ж його відключити, то на короткий період усередині трубопроводу може утворитися своєрідне завихрення. Плутанина з тисками призведе до того, що вода потече у зворотний бік. Для опалювальних систем подібні речі – не надто страшні. Але для каналізації, великих труб водопостачання, промислових систем транспортування тощо. освіта зворотного потоку – дуже небажано.

Другий небезпечний фактор – гідроудари. Гідроударами називають різкі перепади тиску в трубах, коли утворюється свого роду ударна хвиля, що проходить по всій її довжині. Натикаючись на опір, вона руйнівно впливає проблемні місця. Один гідроудар – не проблема. Навіть десяток не дасть серйозного негативного ефекту. Небезпека тут у тому, що гідроудари – періодичне явище, згодом вони таки спровокують руйнування або сильне зношування ділянок трубопроводу, чого бажано уникнути. Подібні проблеми зворотний клапан і запобігає.

Колектори для насосних станцій

Для з'єднання в один виріб при складанні насосних станцій підвищення тиску. застосовуються готові колектори для насосних станцій. Ми пропонуємо готові колектори, виконані методом холоду витяжки горловин та з підключеннями привареним автоматичним аргонним зварюванням. Є 2 типи колекторів:

  • всмоктуючий колектор - встановлюється на насосах з боку напірного трубопроводу, що подає.
  • напірний колектор - встановлюється на насосах в напірний трубопровід (зазвичай буває меншого діаметру, ніж колектор, що всмоктує)

Крім зв'язування насосного обладнання, на колекторах встановлюється додаткове обладнання, як:

  • гідроакумулятори (для плавного пуску та зупинки насосів, а також для підтримки тиску на датчику тиску станції)
  • запірна арматура
  • манометр та датчики тиску

Окрім основних вище запропонованих комплектуючих, у нас ви можете придбати:

  • сталеві штамповані та оцинковані рами для складання насосних станцій
  • гумові віброопори до сталевих рам
  • датчики тиску, які застосовуються в парі з частотними перетворювачами для керування роботою насосної станції
  • кульові крани 
  • зворотні клапана тарілчастого типу